Kontakt os

Vi vil gøre din hverdag i glasbranchen nemmere. Ring til os og lad os få en snak om, hvordan vi sammen finder ud af det!

C. J. Kofoed-Ibsen A/S
Omøgade 16
2100 København Ø
CVR: 35 47 93 76

T. (+45) 39 29 17 95
F. (+45) 39 27 17 96
E. kontakt@kiglas.dk

Åbningstider:
Mandag – torsdag: 7-16
Fredag: 7-14

Christian Kofoed Ibsen, Direktør

Christian Kofoed-Ibsen
Direktør
christian@kiglas.dk

Claus1

Claus Kofoed-Ibsen
Salg

 

Kasper

Kasper Bøje
Salg
kasper@kiglas.dk

Jette-Larsen

Jette Larsen
Salg
jette@kiglas.dk

SORT-FOTO

Lasse Jønsson
Salg
lasse@kiglas.dk

SORT-FOTO

Claire Rasmussen
Økonomi
Claire@kiglas.dk

JohnHansen

John Hansen
Produktion og logistik

HenrikWallind

Henrik Wallind
Produktion

 

Jol-Beitia

Jol Beitia
Produktion

 

Test

Nick Egeskov Thomsen
Produktion og logistik